Zakwaterowanie

DLA GRUP

Oferujemy zakwaterowanie dla grup w Chorwacji, Bośni i Hercegowinie oraz Czarnogórze.
Bez względu na to czy szukacie państwo zakwaterowania na pobyt czy wycieczkę objazdową skontaktujcie się z nami, przedstawcie Wasze życzenia, a My przygotujemy oferte na miarę.
Poza zakwaterowaniem, powołując się na nasze doświadczenie i znajomość regionu możemy pomóc w przygotowaniu wszelkich usług niezbędnych do realizacji Waszego programu.

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Zdecydowaliście się spędzić swój zasłużony urlop w Chorwacji i szukacie odpowiedniego dla siebie zakwaterowania, skontaktujcie się z nami a my przygotujemy Wam ofertę spełniającą Wasze najśmielsze oczekiwania. Oferujemy duży wybór apartamentów, pensjonatów, luksusowach willi oraz hoteli w Dalmacji i Bośni i Hercegowinie. Poza samym zakwaterowaniem uzyskaie od nas wszelkie informacje niezbędne dla osób odwiedzających Chorwacje czy BiH, możecie również skorzystać z ciekawych wycieczek fakultatywnych, obsługiwanych przez licencjonowynych przewodników i pilotów, podczas których poznacie najciekawsze zakątki rejonu i ich ciekawą, często burzliwą historię.