Serwis Rezydentow

Zapraszamy polskie biura podróży, szukające doświadczonych rezydentów w Chorwacji do współpracy. Wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej w polskich i chorwackich biurach podróży pozwala nam zagwarantować profesjonalną i doskonale wyszkoloną kadrę. Oferujemy kompleksową obsługę wszelkiego rodzaju wyjazdów – zarówno pobytowych jak i podczas zwiedzania – na terenie krajów Bałkańskich : Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra oraz Albania. Proponujemy pomoc w zakresie uzyskania niezbędnych dokumentów potrzebnym Państwa pracownikom do wykonywania pracy rezydenta oraz sprzedaży imprez fakultatywnych.

Zgodnie z chorwacką Ustawą Turystyczną rezydenci – przedstawiciele zagranicznych biur podróży na terenie Chorwacji mogą wykonywać pracę tylko po uzyskaniu pozwolenia od chorwackiego Ministerstwa Turystyki oraz wpisaniu do Rejestru przedstawicieli turystycznych.

Wycieczki fakultatywne mogą być organizowane jednynie przez biura z siedzibą w Chorwacji, a oferować je może tylko przedstawiciel turystyczny (osoba zarejestrowana w chorwackim Ministerstwie Turystyki) w imieniu chorwackiego organizatora.

Wspólpraca z nami pozwoli Państwu uniknąć nieporozumień oraz ewentualnych sankcji w stosunku do Waszych rezydentów ze względu na pracę bez niezbednych dokumentów i pozwoleń.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!