Fish picnic Pelješac – Hvar

Polwysep Pelješac jest drugim co do wielkości półwyspem Chorwacji, zamieszkałym przez okolo 9000 mieszkańców, którzy głównie zajmują się turystyką, uprawą winorośli oraz oliwek. Podczas rejsu będziecie mieli Państwo okazję odwiedzić jedną z osad wyspiarskih Trpanj.

Wyspa Hvar – zwana słoneczną wyspą ze względu na najwyższą ilość godzin słonecznych w roku (okolo 3000) oraz lawendową wyspą – obszerne pola lawendowe we wnętrzu wyspy. Nasz statek zacumuje w wiosce Sučuraj, gdzie będą mieli Państwo wrażenie jakby czas stanął w miejscu. będziecie mogli kupić lawendę, miód, wino, suszone figi…

PROGRAM WYCIECZKI

Wypłynięcie: port w Gradacu o godz.8.30, molo w Drveniku Dojnja Vala 8.40, molo w Drveniku Gornja Vala 8.50. Rejs na półwysep Pelješac – poczęstunek rakiją. Przerwa w miejscowości Trpanj – indywidualny spacer, plażowanie. Obiad na statku: makrela z grilla, sałatka, pieczywo, napoje: wino, woda, sok. Przeprawa na wyspę Hvar, postój około godziny w miejscowości Sučuraj – idywidualny spacer. Powrót na statek. Powrót na Riwierę w godzinach popołudniowych.

CENA OD OSOBY 140 KUN (ok. 19 euro)

DZIECI; DO LAT 6 – GRATIS, DO LAT 12 – 50% ZNIŻKI

Cena zawiera: rejs statkiem wycieczkowym, aperitiv – rakija, obiad na statku według programu, podatek VAT.

MINIMALNA LICZBA UCZESTNIKÓW nieokreślona.

Wycieczki