Miasto, nie bez powodu nazwane Perłą Adriatyku, jedno z najpiękniejszych miast w Europie. Dubrownik to miasto muzeów i festiwali, przyciąga turystów malowniczymi pejzażami, fantastyczną kuchnią. Otoczone kamiennymi murami obronnymi, które broniły go przez wieki. W 1979 roku wpisane zostało na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO.

PROGRAM WYCIECZKI

Wyjazd wg. rozkładu jazdy. Krótki postój w miejscowości Neum, możliwość zakupów oraz wypicia porannej kawy w restauracji. Przyjazd do Dubrovnika. Zwiedzanie miasta: najdłuższa i najszersza ulica miasta Stradun, Fontanna Onofriego, Kościół i Klasztor Franciszkanów, Dzwonnica Miejska, Pałac Sponza, Kościół Św. Błażeja – patrona miasta, Pałac Książęcy, Katedra Dubrovnicka (za opłatą, w czasie wolnym, indywidualnie możliwe wejście do skarbca, w którym znajduje się ponad 150 relikwii świętych), Stary Port. Czas wolny – we własnym zakresie możliwe zwiedzanie muzeów, wyjazd kolejką na wzgórze nad miastem lub spacer murami obronnymi. Powrót w godzinach popołudniowych.

CENA OD OSOBY 350 KUN (ok. 48 euro)
DZIECI; DO LAT 6 – GRATIS, DO LAT 12 – 50% ZNIŻKI

Cena zawiera: Przejazd komfortowym, klimatyzowanym autokarem, opiekę polskojęzycznego pilota na trasie, zwiedzanie miasta z przewodnikiem lokalnym, podatek VAT.

Cena nie zawiera: biletów wstępu

MINIMALNA LICZBA UCZESTNIKÓW 30 OSÓB.

Wycieczki