O nas

Moja przygoda z turystyką zaczęła się 15 lat temu, z sukcesem ukończyłam edukację w kierunku turystycznym. Jako pracownik prężnie działającego dziś na rynku Biura Turystycznego Sumada Travel na stanowisku specjalista do spraw turystyki zaczęłam wdrażać teorię w praktyce.

Sumada Travel znana jest jako specjalista w organizacji wycieczek objazdowych, wczasów oraz indywidualnych programów na terenie Chorwacji, w związku z czym zaczęłam pracować w tym kraju, na Makarskiej Riwierze i Riwierze Dubrovnickiej. Pełniąc funkcję przedstawiciela biura i rezydenta nauczyłam się języka chorwackiego, poznałam sposób pracy i życia oraz kulturę i zwaczaje narodu chorwackiego.

W 2002 roku zamieszkałam na stałe w Chorwacji i do dnia dzisiejszego pracuję jako rezydent i przedstawiciel na rynek chorwacki w biurze Sumada Travel.

W 2011 roku uczestniczyłam w wykładach na Uniwesytecie w Dubrowniku, dzieki którym uzyskałam licencję przewodnika lokalnego w Dubrovniku, Korčuli, Cavtacie, Muzeum Archeologicznym Narona i Parku Narodowym Mljet.

Liczne szkolenia, podróże, targi turystyczne oraz doświadczenie i wiedza, które zdobyłam wzbudziły we mnie chęć otwarcia w Chorwacji własnego biura turystycznego z szerokim wachlarzem usług, między którymi każdy znajdzie coś dla siebie.

By spełnić wymogi Chorwackiej Ustawy Turystycznej, w 2013 roku obroniłam tytuł Menegera Biura Turystycznego na Uniwersytecie w Splicie.

Biuro CROATIA travel service wraz z pracownikami dołożą wszelkich starań by sprostać najwyższym wymaganiom, dbając o każdy szczegół i dostosowując ofertę do indywidualnych potrzeb każdego klienta i kontrahenta!

Z NAMI CHORWACJA JEST JESZCZE PIĘKNIEJSZA!